Š

Šajā programmā mēs atklāsim profesionālus aspektus, kas palīdzēs izkopt personības spēku veiksmīgiem darba meklējumiem Latvijā. Pēc šī kursa varēsi justies droši un pārliecināti savos darba meklējumos vai ceļā uz savu sapņu nodarbošanos, pārvarēsi nezināmo, ar ko esi spiests saskarties esošajā dzīves situācijā.

Kursa mērķis ir iedrošināt un atbalstīt ikvienu darba meklētāju šajā pārmaiņu laikā. CV spēks programmā ir apkopotas metodes un praktiski padomi, kuri novēroti 17 gadus esot darba tirgus vidē – tendences, labās prakses piemēri, neizdošanās un pieredzes stāsti, profesionāļu atgriezeniskā saite vai darba devēju ieteikumi par to, kam pievērst pastiprinātu uzmanību sevis pārstāvēšanā karjeras izaicinājumos.

Darba meklējumi vairs nevar būt virspusēji – “gan jau tikšu cauri ar veco CV". Šis laiks ir beidzies. Savukārt, esošais laiks prasa rīkoties savādāk. Kopējais darba meklētāju skaits ir audzis un konkurence uz vienu amata vietu pārsniedz pat 100 kandidātus. Nosūtot savu pieteikumu, Tu esi viens no tiem. Pēc kā Tevi pamanīt? Ar ko esi atšķirīgs? 

Kursa uzdevums ir atklāt Tev - KĀ SEVI VEIKSMĪGI REPREZENTĒT.

Kursa vai Izaicinājuma laikā, ikdienu saņemsi zināšanas un dažāda veida informāciju, kā sevi pārstāvēt ar atšķirīgu pieeju, kā iegūt drošības un pārliecības sajūtu vai pat mieru visā darba meklējumu procesā – līdz jaunajai darba vietai vai pat sapņa nodarbei.

Iesaku katram ieteiktajam praktiskajam uzdevumam meklē vēl papildus informāciju, lai padziļinātu izpratni par notiekošo un iegūtu vēl dziļāku pārliecību rīcībai, uzvedībai un attieksmei ceļā uz vēlamo!