Š

Šajā programmā atklāšu noslēpumus, kas Tev palīdzēs izkopt personības spēku veiksmīgiem darba meklējumiem Latvijā. Esmu novērojusi tendences darba tirgū jau 16 gadus, dalīšos ar savu gūto pieredzi un zināšanām. Tu varēsi justies droši un pārliecināti savos darba meklējumos vai ceļā uz savu sapņu nodarbošanos.

Kursa mērķis ir iedrošināt un atbalstīt ikvienu darba meklējtāju šajā pārmaiņu laikā. Šajā kursā ir apkopotas metodes un praktiski padomi, kā meklēt jaunu darbu un pārvarēt nezināmo, ar ko būsi spiests sastapties turpmākajās nedēļās un mēnešos, vai pat gados – līdz jauna darba atrašanai un darba līguma noslēgšanai.

Es esmu daudz domājusi, kā iedrošināt darba meklētājus noticēt sev kā vērtīgai personai, ar labām prasmēm un spējām. Iemācīt tās pārliecinoši paust savos profesionālajos izaicinājumos – karjeras pakāpienā vai jauna darba meklējumos. Mans uzdevums ir Tev atklāt KĀ SEVI VEIKSMĪGI PĀRDOT.

Darba meklējumi vairs nevar būt virspusēji – “gan jau tikšu cauri ar veco CV". Šis laiks ir beidzies. Savukārt esošais laiks prasa rīkoties savādāk. Kopējais darba meklētāju skaits ir audzis un konkurence uz vienu amata vietu pat pārsniedz 100 kandidātus. Nosūtot savu pieteikumu, Tu esi viens no tiem. Pēc kā Tevi pamanīt? Ar ko esi atšķirīgs? 

Izaicinājuma laikā jums sniegšu zināšanas un dažāda veida informāciju, kā sevi pārstāvēt ar atšķirīgu pieeju, kā jums iegūt drošības un pārliecības sajūtu vai pat mieru visa procesā – līdz jaunajai darba vietai. 

Ik dienu es Tev došu pavedienus un iedrošināšu šajā ceļā, lai sasniedz savu iekāroto darba vietu, vai pat sirds nodarbošanos.

Es vēlētos, lai katram ieteiktajam praktiskajam uzdevumam Tu pats meklē vēl papildus informāciju, lai padziļinātu izpratni par notiekošo un iegūtu vēl dziļāku pārliecību rīcībai, uzvedībai un attieksmei ceļā uz vēlamo darba vietu.