P

Programma

Šo sadarbības dienu laikā es Tavā vietā nemeklēšu darbu. Tas nav šī kursa nolūks, bet ar zināšanām un metodēm, kuras atklāšu, iegūsi jaunu skatu un saņemsi virzienus, kuros turpināt savus meklējumus, piemēram, kļūt aktīvākam savās darbībās un uzrunāt tieši darba devējus – piezvanot.  Es nepiedāvāšu soli pa solim “pareizās” darbības, taču došu redzējumu, kurš vedīs pa īsāko ceļu uz darba interviju, iedrošināšu rīkoties savādāk līdz sasniegsi savu mērķi.

Dažas tēmas neatradīsi nevienos avotos, jo šī metode ir manis izstrādāta un pierādīta praksē, kas veiksmīgi strādā un tam ir apliecinājums –  klientu sasniegtie rezultāti, sniegtās atsauksmes un mani pieredzes stāsti. Tie visi ir patiesi un sasniegti pēdējo trīs gadu laikā.  Šis 21 dienas kurss ir pirmais solis sevis iepazīšanā. Nākamais solis ir savas personības atklāšana 101 dienas programmā Swiss Watch Game – kā sevi realizēt dzīvē un profesionālajā jomā. Informācija atrodama šeit

Šīs 21 dienas programma ir kā pirmais solis – kā darba devēju uzmanību pievērst sev. Tā ir kopskata redzēšana darba meklējumu procesā – savā jomā vai jaunā nozarē. 21 dienas programma ir intensīva, kuras uzdevums ir salikt kopā visus puzles gabaliņus, veidojot kopbildi kā skaistu attēlu, no kura var iegūt daudz prieka, pašiedvesmas un impulsu rīkoties savā labā. Visi programmā iekļautie uzdevumi ir sastādīti ar mērķi labi pārstāvēt sevi darba pārrunās un caur praktisko darbu – sava CV izstrādi.