P

Programma

Šo sadarbības dienu laikā es vai Katrīna Tavā vietā nemeklēsim darbu. Tas nav šī kursa nolūks, bet ar zināšanām un metodēm, iegūsi jaunu skatu un saņemsi virzienus, kuros turpināt savus meklējumus, piemēram, kļūt aktīvākam savās darbībās un uzrunāt tieši darba devējus – piezvanot. Nepiedāvāsim soli pa solim “pareizās” darbības, taču dosim redzējumu, kas vedīs pa īsāko ceļu uz darba interviju, iedrošināsim rīkoties savādāk līdz sasniegsi savu mērķi.

Tēmas par CV izstrādi un darba meklējumu ceļu neatradīsi citos avotos, jo šī metode ir personīgi novērojumi un pierādīta praksē, kas veiksmīgi strādā. Tam ir apliecinājums –  klientu sasniegtie rezultāti, sniegtās atsauksmes un mani pieredzes stāsti. Tie visi ir patiesi un sasniegti pēdējo piecu gadu laikā. 

PAMATKURSS ir pirmais solis sevis iepazīšanā no citas šķautnes un CV pārveidošana. Nākamais solis ir MEISTARKURSS, kurā spēt radīt par sevi profesionālu stāstu Katrīnas vadībā un izstrādāt Vērtīgu, Izcilu un Profesionālu CV (VIPCV) pēc Rudītes vadlīnijām. Lai nostiprinātu sevī pārliecību un redzējumu perspektīvā 101 dienas izaugsmes kurss pēc Swiss Watch Game metodes ir nākamais solis – kā sevi realizēt dzīvē un profesionālajā jomā. Informācija atrodama šeit.

Šīs programmas uzdevums ir salikt kopā visus puzles gabaliņus, veidojot kopbildi kā skaistu attēlu, no kura var iegūt daudz prieka, pašiedvesmas un impulsu rīkoties savā labā. Visi programmā iekļautie uzdevumi ir sastādīti ar mērķi – efektīvi pārstāvēt sevi darba pārrunās un caur praktisko darbu – savas labākās versijas CV izstrādi.